Firemní vzdělávání je prosté a jednoduché

Proto, že se na něj specializujeme a pilujeme ho s ohledem na trend a potřeby každé firmy. Cesta je cíl. Cesta ve vzdělání je směr, jak růst.

Firemní vzdělávání na míru

Každá firma je originál a žije svým osobitým interním životem. 

Zaměstnanci staví základnu celé firmy. Ovšem jejich základní kameny, beton a maltu tvoří znalosti, které se mohou zdokonalovat, brousit a tmelit tak, aby celý dům stál i za nepřízně počasí. Když zafouká nebo přijde zima, vedení firmy se má, o co opřít.

Personální audit

V našem pojetí není personální audit nicneříkající termín. Zjistěte, jak fungují lidé ve vaší organizaci. Využijte jejich dispozic k maximálnímu užitku a jejich spokojenosti.                                                                      

Marketing

Je to sice neviditelná síla organizace, ale je velmi nápo-MOCNÁ. Ovládněte strategii a otevřete se novým možnostem efektivní práce s budgetem.                                                    

Účinné vnitrofiremní procesy

V jakém stavu jsou  výroba a služby v současnosti? Kde jsou jejich slabiny a nejčastější problémy? Odpovíme vám na všechny nejasnosti v tomto segmentu.                                                

Týmová spolupráce a firemní kultura

Jaká byla minulost vašeho týmu? Jak si stojí současný stav, jak se bude rozvíjet budoucnost a pevná firemní kultura? Tyto otazníky dokážeme komplexně vyřešit za vás.                                                                                                            

Rozvoj managementu

Cíle, vize, komunikace, efektivita, delegování úkolů, zpětná vazba. Společně vytvoříme cestu, která se bude stáčet správným směrem k vašemu cíli – ideálnímu vztahu mezi kolegy a podřízenými.                               

Obchod a prodej v 21. století

Akcelerujte výkon, změňte strategii, motivujte obchodníky k lepším výsledkům a hlavně komunikujte.                                                                                       

Lidské zdroje

Lidé jsou základním stavebním kamenem každé organizace. Vyberte si ty nejkvalitnější. Pomůže vám k tomu perfektní výběrové řízení. Poté, co si vyberete své favority v oboru, naučíte se je hodnotit, motivovat a vzdělávat.

Osobní rozvoj

Je to důležitá motivační složka zaměstnance dnešní doby. Harmonie mezi prací a životem, umět zvládat stres a zadané úkoly. Na každého zaměstnance se valí spousta činností a občas neví, kudy kam. Nevadí, nastavíme jednoduché cíle a rozvineme jeho potenciál.